Strona główna

O nas

Witaj na stronie ogólnopolskiej sieci serwisowej "Leczymy drukarki".

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej i wszechstronnej obsługi serwisowej urządzeń drukujących dla naszych Klientów, poprzez zorganizowaną sieć lokalnych punktów obsługi serwisowej na terenie całego kraju.

Korzystanie z usług sieci "Leczymy drukarki" zapewnia naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim gwarantuje szybką realizację zlecenia, dostęp do oryginalnych części producentów, pełną ochronę gwarancyjną na serwisowane urządzenia, profesjonalne ekspertyzy przeprowadzane przez ekspertów na zlecenie naszych Klientów.


Jeśli masz problem z drukowaniem, Twoje urządzenie nie pracuje prawidłowo lub jesteś niezadowolony z jakości wydruków, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem techniczny z Twoją drukarką.

LECZYMY DRUKARKI

Serwis "Leczymy drukarki" to unikalna koncepcja, nastawiona na proste i szybkie serwisowanie urządzeń drukujących.
Na polskim rynku pracuje obecnie ponad kilkanaście milionów różnych urządzeń, które czasami znacznie się od siebie różnią.

Producenci drukarek już przy wprowadzaniu nowego urządzenia na rynek zakładają jego przeciętną żywotność nie dłuższą niż 2 lata. Po tym okresie praktycznie większość urządzeń zaczyna "chorować" i bez ich wyleczenia wydruki znacznie tracą na jakości, a urządzenia pracują nieprawidłowo. Do tej sytuacji dokłada się statystyczny fakt nie przestrzegania przez większość klientów nakazanej przez warunki gwarancji rutynowej konserwacji urządzenia.

To wszystko jednak nie oznacza, że urządzenie po zakończeniu fabrycznej gwarancji powinno zostać wyrzucone a w zasadzie odpłatnie zutylizowane.
Konstrukcja większości urządzeń jest tak przygotowana, iż zużywanie się małych i niedrogich części uniemożliwia prawidłową pracę drukarki. Nasz serwis potrafi uporać się z każdym takim problemem i przywrócić urządzenie ponownie do użytku.

Zachęcamy do częstej usługi konserwacji, która znacznie wydłuży czas pracy Twojego urządzenia i przywróci prawidłową jakość wydruków.